+420 776 884 739 zlatanatacka@gmail.com

Kadeřnictví

Při naší práci používáme velice kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku italské značky BES, řadící se svou úrovní ke špičce v oboru.

Kosmetická značka BES Beauty & Science

„B“ jako BEAUTY označující krásu a to především krásu vlasů, která je umocněna vyspělou vlasovou kosmetikou, přispívající k pocitu celkové duševní i fyzické pohody.
„E“ jako EXPERIENCE označující aktivní zkušenost kadeřníků. E je rovněž chápáno jako EXKLUZIVNÍ řada vlasových přípravků, které jsou nabízeny pouze v kadeřnických salonech.
„S“ jako SCIENCE označující vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy.

 

Při barvení vlasů používáme krémové oxidační barvy řady BES Hi – Fi a profesionální barvící prostředky Bes Beauty a Science. Krémové oxidační barvy BES Hi-Fi se řadí mezi nejlepší ve svém oboru. Součástí barvy je i včelí vosk, který nahrazuje chemická zhušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci.

  • jsou s obsahem včelích vosků
  • perfektně kryjí šediny
  • obsahují panthenol
  • liposomy (lopuch, echinacea, ženšen, třezalka, lípa) a obilné proteiny

K péči o vlasy samozřejmě nepatří jen chemické ošetření (barvy, přelivy, melír, preparace apod.), ale i použití produktů, zajišťující všestrannou péči a to od použití kvalitních šamponů dle typu vlasů (barvené, suché, vlnité, jemné) až po použití regenerací, masek a balzámů. V neposlední řadě náš salon nabízí i širokou paletu přípravků na konečnou úpravu vlasů. Laky a tužidla Bes obsahují arganový a makadamový olej a zajišťují pevnost a současně lehkost a lesk vlasů.

V našem salonu si lze vybrat přípravek dle vašeho přání a potřeby i z léčebné řady od šamponů po tonika pomáhající řešit problémy s vlasy a pokožkou.

Můžete u nás podstoupit i revitalizační kůru (zažehlení aktivních látek do vlasů za studena) nebo tzv. Repair program (opravná péče pro vlas) se současným použitím tzv. ,,suchých olejů“ ( horká novinka s okamžitým účinkem).

Všechny ošetřující přípravky je možné zakoupit i pro domácí použití.

Náš kadeřnický tým Vám ochotně a odborně s výběrem rád poradí.

Všichni naši kadeřníci, kteří u nás pracují navštěvují pravidelně školení akademie Bes Miláno. 

Otevírací doba

Po – Pá: 8,00 – 20,00 hod.

Facebook

Kolekce BES