Kadeřnictví

Při naší práci používáme velice kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku italské značky BES, řadící se svou úrovní ke špičce v oboru.

B – beauty – krása vlasů docílená vyspělou kosmetikou

E – experience – zkušenosti profesionálů v oboru spojené s exluzivitou přípravků

S – science –  vědecké poznatky v péči o vlas vsouladu se službami klientům

Při barvení vlasů používáme krémové oxidační barvy řady BES Hi – Fi a profesionální barvící prostředky Bes Beauty a Science.

– jsou s obsahem včelích vosků

– perfektně kryjí šediny

– obsahují panthenol

liposomy (lopuch, echinacea, ženšen, třezalka, lípa) a obilné proteiny

K péči o vlasy samozřejmě nepatří jen chemické ošetření (barvy, přelivy, melír, preparace apod.), ale i použití produktů, zajišťující všestrannou péči a to od použití kvalitních šamponů dle typu vlasů (barvené, suché, vlnité, jemné) až po použití regenerací, masek a balzámů. V neposlední řadě náš salon nabízí i širokou paletu přípravků na konečnou úpravu vlasů. Laky a tužidla Bes obsahují arganový a makadamový olej a zajišťují pevnost a současně lehkost a lesk vlasů.

V našem salonu si lze vybrat přípravek dle vašeho přání a potřeby i z léčebné řady od šamponů po tonika pomáhající řešit problémy s vlasy a pokožkou.

Můžete u nás podstoupit i revitalizační kůru (zažehlení aktivních látek do vlasů za studena) nebo tzv. Repair program (opravná péče pro vlas) se současným použitím tzv. ,,suchých olejů“ ( horká novinka s okamžitým účinkem).

Všechny ošetřující přípravky je možné zakoupit i pro domácí použití.

Náš kadeřnický tým Vám ochotně a odborně s výběrem rád poradí.

Všichni naši kadeřníci, kteří u nás pracují navštěvují pravidelně školení akademie Bes Miláno.